אודות

איריס פלס-אזולאי, בעלת סטודיו לתכנון, עיצוב פנים והומסטייליג לבתים, דירות ועסקים.

נעים להכיר, איריס פלס אזולאי- תכנון, עיצוב פנים והוםסטיילינג

אני מלווה משפחות ועסקים בתהליך התכנון, שינויי דיירים, עיצוב, שיפוץ וסטיילינג. מתחילה בהבנה מעמיקה של הצרכים והרצונות של הלקוח בשילוב עם היכרות מאפייני הנכס.

בכל פרויקט, אני רואה לעצמי חובה להשביח את החזות של החלל ולהפיק את מיטב הפונקציונאליות  מהתכנון של החלל הנתון, בתקציב הנתון ועם התחשבות מלאה בנתוני סגנון חייהם ורצונותיהם של הלקוחות עבורם אני מגשימה חלומות.

עולם העיצוב, היצירה והאסתטיקה הוא, ותמיד היה חלק בלתי נפרד ממני.  אני אוהבת פריטים יפים, חללים מיוחדים, מעריצה אנשים יצירתיים (בכל תחום) ומשתדלת כל פעם מחדש לאתגר את עצמי עם פרויקטים שגורמים לי אושר, התרגשות, חדוות יצירה  ופרפרים בבטן. 

כל פעם מחדש, אני נכנסת לעולמה של משפחה,  לומדת להכיר אותם ואת צרכיהם והעדפותיהם האישיים ומלווה אותם לאורך כל הדרך- משלב הרעיון וההחלטה שהם מעוניינים לשפץ/לשדרג/לשנות/להחליף/רוצים שינוי/חידוש. 

אני מכינה תכניות עבודה, תכניות חשמל. אינסטלציה, פריסות, כתב כמויות, מלווה ומכוונת בכל הבחירות וההחלטות, ממליצה על בעלי מקצוע, חומרים מעניינים … וכל זאת תוך כדי שזירת סיפור הלקוח בחלל כחלק בלתי נפרד מעיצובו. 

המטרה שלי היא לספק פתרונות יפים אך לא פחות חשוב- פרקטיים לחלל, תוך כדאי הפחת חיים חדשים בחלל והתאמתו לצורכי בני הבית עם הרבה תשומת לב לכל פינה ולכל הפרטים הקטנים וכמובן עמידה במסגרת התקציב.

אני מאמינה שעיצוב טוב משקף אישיות, משפר את סביבת החיים ומזמין אושר.

אשמח לעזור לכם לעבור את התהליך בדרך קלה, מהנה ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורכם.

אז בואו נתחיל… אני מזמינה  אתכם לעולם שלי. חוץ מהרבה מאוד יופי, יש בו גם פרקטיות, טרנדים חמים, המון השראה, טיפים והמלצות רבות.

….אתכם במסע להגשמת בית חלומכם….

                       .. אפילו מעבר למה שדמיינתם..                                                                 ……כי בית יש רק אחד!